Még keskenyebb dizájn
A HV620S fogja az Adata meglévő 2,5"-es külső merevlemezeinek bizonyított teljesítményét és megbízhatóságát, és újradefiniálja azokat. Mindössze 11,5 mm vastag, így elegáns, és kiválóan hordozható, bármilyen táskába vagy hátizsákba könnyedén belefér. A tárgyalóktól a természetjárásig a HV620S sosem lesz útban, és mindig stílusosabbá teszi az adattárolást.
Karcolásmegelőző dizájn
A meghajtó kiemelt peremszéle megóvja a borítást a karcolásoktól amikor a meghajtó sima felületen fekszik
Elegáns és fényes
A HV620S karcsú vonalai és tükröződő, sima felülete kiemeli vékony és elegáns általános megjelenését. Ideális azoknak, akik a professzionalizmus auráját kívánják fenntartani, vagy technikai ismereteiket kívánják demonstrálni.
Állapotjelző LED fény
Egy fényes kék LED jelzi, amikor a HV620S-en olvasás, vagy írás történik. Ezzel megelőzhető a lecsatlakoztatás olvasási és írási műveletek közben.
Megjegyzés: USB 2.0 porthoz csatlakoztatva a tápellátáshoz egy Y USB kábel, és egy másik USB port is szükséges.
| Kapacitás | 4000 GB |
| Áramforrás | USB |
| Fordulatszám | 5400 rpm |
| Cache mérete | 32 MB |
| Csatlakozók |
USB 3.2 Gen 1
|
Méretek |
|
| Szélesség | 115 mm |
| Magasság | 11.5 mm |
| Mélység | 78 mm |
| Tömeg | 152 g |