Mosás |
|
| Mosókapacitás | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.52 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 114 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.3 cm |
| Mélység | 48.7 cm |
Típus Automata
Kialakítás Szabadonálló
Kivitel Elöltöltős
Energiaosztály (A-G) B
Centrifugálási hatékonyság B
Kijelző Van
Szárító funkció Nincs
Késleltetett indítás/befejezés Van
Aquastop Nincs
Mosókapacitás 7 kg
Energiafogyasztás (mosás) 0.52 kWh/ciklus
Éves energiafogyasztás 114 kWh/év
Centrifugálás Van
Centrifuga fordulatszám 1400 ford. /perc
Gyors mosás Van
Pamut mosás Van
Gyapjú mosás Van
Zajszint centrifugálásnál 75 dB
Szélesség 59.5 cm
Magasság 84.3 cm
Mélység 48.7 cm
- Közepes LED kijelző
- Prosense technológia
- átfolyásmérő szenzor
- pillanatmegállítás,
- áramszünet memória funkció
- Gyerekzár, 4 állítható láb
- nagyméretű betöltőnyílás
- 3 kamrás por/folyékony mosószeradagoló
- Woolmark Blue minősítés
- inverter motor
- SoftPlus
- késleltetett indítás
- AutoOff funkció
- TimeSave - programrövidítő opció
- Fontosabb programok: Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyapjú / selyem, 20 perc 3 kg, vasaláskönnyítő, Pehely kabát, kültéri ruházat, farmer, Anti Allergy Vapour
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Bejövő vízcső hossza: 150 cm
Kimenő vízcső hossza: 213 cm
Kábelhossz: 1,4 m