Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Van |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 10 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.51 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 112 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.7 cm |
| Mélység | 66 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
L7FEC41PSC
Tömeg
80 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák