Egyedileg szabályzott ciklusok a tökéletes kényelem érdekében
A ProSense Technology® automatikusan a töltet méretéhez igazítja a mosási és szárítási időt. Így a ciklusok kényelmesek és gazdaságosak – hiszen időt, energiát és vizet takarítanak meg – függetlenül az aktuális töltet méretétől.
„Szárazból szárazra” mosás mindössze három óra alatt
A NonStop 3 órás/3 kilós program három óra alatt akár három kilogramm ruhanemű teljes megtisztításával és szárításával végez. Azaz egyetlen „szárazból szárazat” folyamattal használatra kész állapotba hozza a kívánt öltözékünket. A ruhaápolás legkényelmesebb módja — kompromisszumok nélkül.
Gőzfürdő a vasalás megkönnyítéséért
A gőzprogram lágyan kisimítja a szövetszálakat, így a ruhának sokkal kevesebb vasalásra lesz szüksége, a szövet sokáig megtartja eredeti állapotát. Sokszor mosás helyett elegendő gőzzel felfrissíteni a ruhaneműt, hogy a nem kívánt illatok eltűnjenek belőle.
Tulajdonságok:
Zabadonálló mosó-szárítógép
Mosási kapacitás: 9kg,kg
Max. centrifuga fordulatszám (ford./perc): 1400
Szárítási kapacitás: 6 kg
Késleltetett indítás opció
Kézimosás program
Selyemprogram gyengéd mosás és centrifugálás
Gyapjúmosás program
Programok: pamut gazdaságos, műszál, 3 óra/ 3 kg, kímélő mosás, selyem, Gyapjú / Kézi mosás, kültéri ruházat, Gőzprogram, öblítés, pamut
Habérzékelő öblítési rendszer
Kiegyensúlyozó centrifuga
Görgők, lábak: 4 állítható láb
Vízelárasztás elleni védelem
Szárítási technológia: Hőszivattyús
Mosási kapacitás (kg): 9kg,
Max. ruhatöltet szárítás (kg): 6
Motor: ÖkoInverter
Mosási zajszint (dBA): 51
Centr. zajszint (dBA): 75
Szárítási zajszint: 66
Energiaosztály: A
Programok: pamut gazdaságos, műszál, 3 óra/ 3 kg, kímélő mosás, selyem, Gyapjú / Kézi mosás, kültéri ruházat, Gőzprogram, öblítés, pamut
Magasság: 870 mm
Szélesség: 600 mm
Max. mélység: 660 mm
Mélység: 630 mm
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Van |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Nincs |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 9 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.86 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 189 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 70 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Szárítás |
|
| Szárítókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (szárítás) | 3.54 kWh/ciklus |
Zajszint |
|
| Zajszint mosásnál | 51 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 87 cm |
| Mélység | 63.6 cm |