Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 8 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.42 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 92 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1600 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Okos mosógép |
|
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.7 cm |
| Mélység | 59.9 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LFR73164OC
Tömeg
80 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák