Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.52 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 114 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1400 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 75 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.3 cm |
| Mélység | 44.3 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LSR6E47DC
Tömeg
80 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák