Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Panelnyelv: cseh | |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | Van |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Van |
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.59 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 129 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1300 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 79 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 39.7 cm |
| Magasság | 90.3 cm |
| Mélység | 59.9 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LTR7E373AC
Tömeg
70 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák