Termékleírás
Alapvető paraméterek
Nettó fagyasztótérfogat: 101 l
Nettó hűtőszekrény térfogat: 230 l
A 0°C-os nullzóna térfogata: 22 l
A fagyasztórekesz automatikus leolvasztása
A hűtőrész automatikus leolvasztása
Coolmatic funkció a friss élelmiszerek gyors hűtéséhez
Fagyasztó Frostmatic funkcióval a gyors fagyasztáshoz
A nyaralási mód minimalizálja az energiafogyasztást hosszabb távollét esetén, megakadályozva a penész és a szagok kialakulását.
A fagyasztó és a hűtőszekrény külön vezérlése
Hűtőszekrény világítás: belső LED, oldalsó
Hűtőszekrény polcok: 2 teljes szélességű, fólia műanyag alapon
Fagyasztófiókok: 2 teljes szélességű + 1 félmélységű, átlátszó műanyag
Hűtőszekrény fiókjai: 1 teljes szélességű, 1 kihúzható fiók
Speciális hűtőszekrény fiókok: Műanyag fóliával
Ajtónyitás: jobb - cserélhető
Lábak: állítható
Méretek: 1860 x 595 x 650
Teljesítmény
A készülék maximális környezeti hőmérséklete (°C): 43
Teljes térfogat (liter): 330
Zajszint dB(A)-ban re 1pW-ban: 38
Felhalmozási idő - az az időtartam, amely alatt a hőmérséklet elég alacsony marad ahhoz, hogy áramkimaradás esetén megakadályozza a leolvasztást (h): 10
Fagyasztó hűtési technológia: NoFrost
Fagyasztó leolvasztás: automatikus
Hűtőszekrény leolvasztás: automatikus
Telepítés
Telepítés: Szabadon álló készülék
Méretek (mm): 1860x595x650
Ajtópántok: jobb - cserélhető
Markolat típusa: Zseb
Tápkábel hossza (m): 2,5
Feszültség (V): 220-240
Energiafogyasztás (W): 197
Energia
Az optimális élelmiszertároláshoz ajánlott hőmérséklet-beállítás (°C): -18
Energiahatékonysági osztály: E
Klímaosztály: SN-N-ST-T
Légzajkibocsátási osztály: C
Éves energiafogyasztás (kWh/év): 250
Fagyasztókapacitás (kg/24h): 8
Vezérlés: érintésvezérlés
Hűtőszekrény világítás: belső LED, oldalsó
Hűtőszekrény/fagyasztó nettó térfogata: 230/101
Termosztátok száma: 2
EAN vonalkód: 7332543995486
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 250 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók |
|
| No Frost | Igen |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 3 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 65 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 230 liter |
| Nettó fagyasztótér | 101 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 8 kg/nap |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Zajszint | 38 dB |
| Szín | Szürke |