Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Jellemzõk
Karbantartásmentes 1 hengeres aggregát
A kilépõ nyomás pontos beállításához nyomáscsökkentõvel
Áttekinthetõ kezelõegységgel
Alumínium fogantyúval és állítható vállszíjjal
10 bar légtartály nyomás
A készülék álló és fekvõ helyzetben is működtethetõ.
| Teljesítmény | 1500 W |
| Légtartály mérete | 5 l |
| Maximum nyomás | 10 bar |
| Fordulatszám | 3400 /perc |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 38 cm |
| Mélység | 19 cm |
| Tömeg | 8.5 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
_200680
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8,5 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák