Leírás
Hordozható olajmentes dugattyús kompresszor, helykímélés végett különösen lapos építésű. Különösen alkalmas szerviz szerelõk számára.
Jellemzõk
Karbantartásmentes 1 hengeres aggregát
A kilépõ nyomás pontos beállításához nyomáscsökkentõvel
Áttekinthetõ kezelõegységgel
Különösen nagy nyomásszabályozóval.
Műszaki adatok :
Üzemi túlnyomás: 8 barÜzemi feszültség: 230 VTeljesítmény (LE): 1.5 PSTeljesítmény: 1,1 kWSúly: 12 kgSzállítási teljesítmény: 110 l/minSzívóteljesítmény: 200 l/minMéret, hossz: 320 mmMéret, szélesség: 370 mmMéret, magasság: 380 mmKazán-tartalom: 6 lFordulatszám: 3400 rpm
| Teljesítmény | 1100 W |
| Légtartály mérete | 6 l |
| Maximum nyomás | 8 bar |
| Fordulatszám | 3400 /perc |
| Szélesség | 37 cm |
| Magasság | 38 cm |
| Mélység | 32 cm |
| Tömeg | 9.4 kg |