Hordozható dugattyús kompresszor, olajmentes kivitelben. Zajszegény működés, ezért beltéri használatra alkalmas.
Jellemzők:
Karbantartásmentes 1 hengeres aggregát · A kilépő nyomás pontos beállításához nyomáscsökkentővel · Gumi lábakkal a rezgésmentes álláshoz.
Műszaki adatok:
Fordulatszám: 1440 rpm · Hengerek száma: 1 · Kazán-tartalom: 6 l · Méret, hossz: 530 mm · Méret, magasság: 540 mm · Méret, szélesség: 210 mm · Szállítási teljesítmény: 90 l/min · Szívóteljesítmény: 110 l/min · Súly: 15 kg · Teljesítmény: 0,7 kW · Teljesítmény (LE): 1 PS · Üzemi feszültség: 230 V · Üzemi túlnyomás: 8 bar
| Teljesítmény | 1000 W |
| Légtartály mérete | 6 l |
| Maximum nyomás | 8 bar |
| Fordulatszám | 1440 /perc |
| Szélesség | 53 cm |
| Magasság | 54 cm |
| Mélység | 21 cm |
| Tömeg | 15 kg |