Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | F |
| Éves energiafogyasztás | 221 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 54 cm |
| Magasság | 145 cm |
| Mélység | 57 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 170 liter |
| Nettó fagyasztótér | 41 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 2.6 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 9 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 41 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
HWAMILK2G23554E
Tömeg
45 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák