Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| fagyasztó leolvasztása | kézikönyv |
| hűtőszekrény leolvasztása | kézikönyv |
| Fagyasztási kapacitás | 3,4 kg/nap |
| Tárolás tápegység nélkül | 10 óra |
| technológia | Fagyvédelem |
| funkciók |
|
| Ellenőrzés | elektronikus |
| Kijelző / Vezérlőpanel | igen |
| Egységek száma | 1 |
| Zaj | 39 dB |
| Zajosztály | C |
| Energiaosztály | E |
| Szín | fehér |
| Magasság | 176 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 49 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
HWAMILK2D54UNTE
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
55 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák