Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Klíma osztály | SN |
Funkciók |
|
| No Frost | Igen |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 54.5 cm |
| Magasság | 180 cm |
| Mélység | 59 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 180 liter |
| Nettó fagyasztótér | 70 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 18 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 42 dB |
| Szín | Szürke |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
HWAMILK2D952FTY
Tömeg
60 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák