Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
önnyű, gyors, higiénikus ürítés, mellyel időt takarít meg.
Ergonomikus kialakítású a kényelmesebb használat érdekében.
A széles szívófej lehetővé teszi nagyobb szennyeződés, például gabonafélék, magok vagy állati szőrök összegyűjtését.
Az átlátszó portartályon jól látszik a mindenkori telítettségi szint.
A mosható és eltávolítható portartály valamint szűrő higiénikus tisztítást tesz lehetővé.
Műszaki adatok:
Akku kapacitása: 1,5 Ah
Feszültség: 3,6 V
Teljesítmény: 5,4 W
Tartályméret: 325 ml
Súly: 0,4 kg
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Kézi- és morzsaporszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 3.6 V |
| Szívóteljesítmény | 8 W |
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 0.3 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
Méretek |
|
| Tömeg | 0.5 kg |
| Méretek | 39.5 x 10.7 x 10.2 cm |
Adatok
Szállítási idő
1 Munkanap
Cikkszám
NVC115JL
Tömeg
400 g/db
Vélemények
Nincsenek témák