Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- 5,5 V, 200 mA
- Teljesítmény tápegységgel: 230 V, 50 Hz
- Terméktípus: Porzsák nélküli porszívó
- Használat: Háztartási
- Tápellátás típusa: Akkumulátor
- Szívás típus: Száraz
- Felület típus: Szőnyeg, Kemény felület, Kárpitok
- Tulajdonság: Mosható szűrő
- Vezérlő a fogantyún
- Mélység 40 cm, Szélesség 13 cm, Magasság 12.5 cm
- Súly: 0.85 kg
- Szín: Fehér
Technikai tulajdonságok:
- T eljesítmény: 2 W
- Tápfeszültség: 5.5 V
- Porzsák űrtartalom: 0.04 l
Kiegészítő:
- Hozzátartozó kiegészítők: Kis kefe (Kis szívófej)
- Réstisztító szívófej
- Töltőállomás
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Kézi- és morzsaporszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 5.5 V |
| Szívóteljesítmény | 2 W |
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 0.4 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
Méretek |
|
| Tömeg | 1 kg |
| Méretek | 13 x 40 x 12.5 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
609670
Tömeg
1 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák