Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- Hőálló kivitel
- Erős kialakítás
- Tápegység: 230 V, 50 Hz, 2500 W
| Típus | Vasmagos főzőlap |
| Szín | Fehér |
| Felület | Zománcozott |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Összteljesítmény | 2.5 kW |
| Főzőzónák száma | 2 |
Funkciók |
|
| Maradékhő kijelzés | Nincs |
Méretek |
|
| Szélesség | 57 cm |
| Mélység | 28.5 cm |
| Vastagság | 7 cm |
| Tömeg | 3.9 kg |
Adatok
Szállítási idő
1 Munkanap
Cikkszám
650280
Tömeg
3,9 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák