Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
A rozsdamentes Bomann VS 2195/IX hűtőszekrény ajtajának nyitási iránya egyszerűen kicserélhető, szintén a készülék lábai is egyszerűen beállíthatók .
Jellemzők:
-Monoklimatikus hűtőszekrény
-Rozsdamentes kivitelezés
-Kétirányú ajtónyitás
-Állítható lábak
-LED-es világítás
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 219 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 3 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 56.6 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 134 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Szürke |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
371478_D
Tömeg
29 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák