Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Felbontás |
|
| Felbontás (fekete-fehér) | 1200 x 4800 dpi |
| Felbontás (színes) | 1200 x 4800 dpi |
Nyomtatási sebesség |
|
| Nyomtatási sebesség (fekete-fehér, A4 méretben) | 9 lap/perc |
| Nyomtatási sebesség (színes, A4 méretben) | 5 lap/perc |
Csatlakozók |
|
| USB | Van |
| Párhuzamos port | Nincs |
| Soros port | Nincs |
| FireWire | Nincs |
| Ethernet | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 322 mm |
| Magasság | 66 mm |
| Mélység | 210 mm |
| Tömeg | 2.3 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
7069C026
Tömeg
3 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák