Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
LED kijelző
16 funkció: 6 teljesítmény és 10 hőmérséklet fokozat
Elektronikus érintésérzékelő irányítópanel
23 visszajelző LED
180 perces időzítő
120 perc edény nélküli üzemelés, vagy az edény eltávolítása után után automata kikapcsolás
Csúszásmentes talpak
220-240 V, 50/60 Hz, 3500 W max.
| Típus | Indukciós főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Kerámia |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Összteljesítmény | 3.5 kW |
| Főzőzónák száma | 2 |
Funkciók |
|
| Maradékhő kijelzés | Nincs |
Méretek |
|
| Szélesség | 57.3 cm |
| Mélység | 34.8 cm |
| Vastagság | 7 cm |
| Tömeg | 5.7 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
263703
Tömeg
5,7 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák