Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Méret & súly
- Mélység: 33 cm
- Szélesség: 14,9 cm
- Hosszúság: 30,5 cm
- Tömeg: 4,2 kg
- Max. magasság a csésze számára: 12 cm
Kávéfőző típusa
- Típus: Karos
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.1 l |
| Teljesítmény | 1300 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Nincs |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 330 x 149 x 305 mm |
| Tömeg | 4.2 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
0132106258
Tömeg
4,2 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák