Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 319 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók |
|
| No Frost | Igen |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 6 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 91 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Mélység | 69 cm |
| Tömeg | 121.3 kg |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 343 liter |
| Nettó fagyasztótér | 179 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 7 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 11 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 6 |
| Kompresszorok száma | 1 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fekete |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
ELT9VE52M0
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
121 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák