Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Programok |
|
| Programok száma | 8 |
| Hőfok programok száma | 4 |
| Automata program | Van |
| Rövid program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
Méretek |
|
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60.3 cm |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Zajszint | 44 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | B |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
ESM89400SX
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
45 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák