Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.43 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 96 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1251 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 79 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 89 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 59 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
EW7TN3272C
Tömeg
60 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák