Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 11 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.48 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 105 kWh/év |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1600 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Okos mosógép |
|
| Bluetooth | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 76 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 63 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Mélység | 59 cm |
| Tömeg | 86.5 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
EW8FG5602CDC
Tömeg
90 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák