Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Teljesítmény
- Teljes hasznos kapacitás (liter): 217
- Teljes hasznos kapacitás **** fagyasztórekesz (liter): 57
- A levegőben szálló hangkibocsátás dB(A) re 1 pW: 35
- Tárolási idő üzemzavar esetén (óra): 12.6
Beépítés
- Készülék magasság (mm): 1441
- Készülék szélessége (mm): 549
- Készülékmélység (mm): 549
- Beépítési magasság (mm): 1446
- Beépítési szélesség (mm): 560
- Beépítési mélység (mm): 550
- Csatlakozási érték (watt): 140
- Volt: 220-240
- Kábelhossz (m): 2.4
- Bruttó tömeg (kg): 50
- Nettó tömeg (kg): 48
- Csomagolás, magasság (mm): 1480
- Csomagolási szélesség (mm): 592
- Csomagolási mélység (mm): 628
Energia
- EPREL regisztrációs kód: 1940419
- Energiahatékonysági osztály: E
- Éves energiafogyasztás kWh-ban: 203
- A hűtőterek teljes hasznos kapacitása (liter): 160
- Levegőhang kibocsátási osztály: B
- Fagyasztóképesség (kg/24h): 3.3
- Klímaosztály: SN-N-ST-T
- Frekvencia (Hz): 50
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 168 kWh/év |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 54.9 cm |
| Magasság | 144.1 cm |
| Mélység | 54.9 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 160 liter |
| Nettó fagyasztótér | 57 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.3 kg/nap |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 35 dB |
| Szín | Fehér |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LNT3LE14S
Tömeg
50 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák