Az OptiSpace tágas teret nyújt az élelmiszerek tárolására
Nagy méretű hűtőszekrényünk tökéletes megoldást kínál a családok számára: tárolási lehetőségek széles skálája mind a polcokon, mind a polcok között. De ha mégis kevésnek bizonyulna a hely, a frissen tartó, a hűtő- és a fagyasztórekesz könnyen eltávolítható, hogy a különleges igényeknek is megfeleljen.
Nagyobb mennyiségek tárolása kényelmesen
A teljes szélességű, átlátszó zöldségesrekeszben a nagyobb méretű vagy hosszúkás alakú élelmiszerek is könnyen elférnek. Így bátran vásárolhat, tudva, hogy a hűtőben megfelelő méretű hely áll rendelkezésre.
| Kialakítás | Beépíthető |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 93 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Tömeg | 31 kg |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 142 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Zajszint | 36 dB |
| Szín | Fehér |