Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Teljesítmény
- Intenzív hűtés: Van
- Magas hőmérséklet-riasztás: nincs
- Teljes térfogat (l): 395
- Hűtőrész teljes térfogata (l): 395.3
- Zajszint dB(A): 40
Beépítés
- Lábak, görgők: állítható lábak, hátsó fix görgők
- Fogantyú típusa: SbS QDO
- Ajtónyitás: jobboldali és megfordítható
- Széles zöldségtároló fiók: 1 db széles
- Keskeny zöldségtároló fiók: -
- Nettó súly (kg) : 64
- Magasság (mm): 1860
- Mélység (mm): 650
- Szélesség (mm): 595
Energia
- Energiaosztály : E
- Zajkibocsátási érték: C
- Klíma osztály: SN-N-ST-T
- Éves energiafogyasztás (kWh): 122
Egyéb jellemzők
- Termékkód (PNC):923 421 363
- Márkanév: Electrolux
- Modellnév: LRS3DE39U
- Szín: Inox Look
- Hűtőtér technológia: Static with Fan
- Fagyasztótér bruttó űrtartalma (l): 0
- Kezelőpanel típusa: elektronikus
- Vezérlő egység helye: tetején
- Hűtőpolcok: 5 teljes szélességű
- Hűtőpolcok típusa: fehér szegélyű hűtőpolc
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Éves energiafogyasztás | 122 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 6 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 65 cm |
| Tömeg | 64 kg |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 395 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 5 |
| Zajszint | 40 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LRS3DE39U
Tömeg
70 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák