Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom |
|
| Nettó űrtartalom | 276 l |
Energia |
|
| Éves energiafogyasztás | 281 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | |
| Fagyasztási teljesítmény | 20 kg/nap |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 63.5 cm |
| Tömeg | 63.1 kg |
További tulajdonságok |
|
| No Frost | Nem |
| Visszamelegedési idő | 13 óra |
| Gyors fagyasztás funkció | Van |
| Fagyasztó rekeszek száma | 7 |
| Kijelző | Van |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 40 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LUS1AF28W
Tömeg
65 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák