Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Teljesítmény
- Zajszint (dBA): 38
- Frissentartó rekesz nettó űrtartalma (l): 0
- Intenzív hűtés: Nincs
- Széles zöldségtároló fiók: 1 db széles
- Keskeny zöldségtároló fiók: -
Beépítés
- Szín: fehér
- Lábak, görgők: állítható lábak, elöl
- Ajtó: jobboldali és megfordítható
- Nettó súly (kg): 33.9
- Magasság (mm) : 845
- Mélység (mm) : 575
- Szélesség (mm) : 560
Energia
- Energiaosztály (2010/30/EC): A++
- Energiafogyasztás éves (kWh): 141
- Klímaosztály: SN-N-ST-T
Egyéb jellemzők
- Termékkód (PNC): 923 421 153
- Márkanév: Electrolux
- Energiaosztály: A++
- Szín: fehér
- Modellnév: LXB1SE11W0
- Hűtőtér technológia: statikus
- Hűtőtér bruttó űrtartalma (l): 110
- Fagyasztótér bruttó űrtartalma (l): 13
- Kezelőpanel típusa: elektronikus
- Vezérlőegység helye: belső
- Fogantyú típusa: Electrolux handle
- Magas hőmérséklet-riasztás: nincs
- Ajtóriasztás: nincs
- Hűtőpolcok: 1 teljes szélességű
- Hűtőpolcok típusa: üvegpolc szegéllyel
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Éves energiafogyasztás | 139 kWh/év |
| Klíma osztály | SN-N-ST-T |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
| Antibakteriális védelem | Van |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 2 db |
| Frissentartó hűtőrekesz | Nincs |
Méretek |
|
| Szélesség | 56 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 57.5 cm |
| Tömeg | 33.9 kg |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 107 liter |
| Nettó fagyasztótér | 13 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.5 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 38 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LXB1SE11W0
Tömeg
35 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák