Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Az Esperanza LIBERICA kávéfőző tökéletes több résztvevős megbeszélésekhez is. Nagy teljesítményének köszönhetően gyorsan elkészítheted kedvenc kávédat, gazdag aromával és kivételes ízzel. Az újrafelhasználható állandó szűrőnek köszönhetően nincs szükség eldobható szűrőkre, így csökkentve az üzemeltetési költségeket. Az Esperanza LIBERICA kávéfőző minden kávérajongó konyhájának kötelező darabja.
| Típus | Elektromos |
| Kávébab tartály | Nincs |
| Víztartály kapacitása | 1.5 l |
| Teljesítmény | 800 W |
Funkciók |
|
| Daráló | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Méretek | 260 x 150 x 330 mm |
| Tömeg | 1.5 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
EKC009
Tömeg
1,5 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák