Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- Ital típus: Kávé , Eszpresszó , Hosszú eszpresszó , Espresso macchiato , Cappuccino , Latte macchiato , Forró tej , Forró víz
- Elkészített termékek száma: 6
- Tejadagoló rendszer: Automatikus
- Csésze kapacitása: 2
- Hőmérséklet fokozatok: 3
- Kijelző típusa: Érintőképernyő
- Tulajdonság: Hőmérséklet beállítás , Daráló , Kivehető víztartály , Removable milk tank
- Hozzátartozó kiegészítők: LCD kijelző
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 250 g |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1850 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 20 bar |
| Méretek | 221 x 340 x 430 mm |
| Tömeg | 8 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
R1875901
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák