Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Van |
| Daráló | Van |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Automatikus tisztítás | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Nincs |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 255 x 345 x 440 mm |
| Tömeg | 8 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
HD874911
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák