Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
- Teljesen automata készülék: egyszerre egy vagy két kávéitalt készíthetsz szemes vagy őrölt kávéból, melynek beállításait könnyen személyre szabhatod és el is mentheted, ahogyan csak szeretnéd.
- · Forró víz funkció: ha kedved támadna teázni, egyszerűen elkészítheted.
- · Automata tejhabosító fej: a tejet közvetlenül a tejtartóból szívja fel és habosan adagolja a csészébe, így egy szempillantás alatt megkoronázhatod kávéitalodat. Használata kényelmes, tisztítása egyszerű. Elegendő csak a levehető fejet tisztán tartani, nem kell tejhabosító kancsót tisztítanod, csak rakd vissza a tejes dobozt a hűtőbe és élvezd a kedvenc tejhabos italodat.
- · Programozható kávéhosszúságok: az italok hosszúságát tetszőlegesen beállíthatod és el is mentheted, hogy mindig egyszerűen el tud készíteni a kedvenc italod. Ristretto, espresso, lungo, doppio, americano, óhajod szerint.
- · Őrlésfinomság állítás: A különböző típusú kávékhoz eltérő őrlési finomság szükséges a tökéletes végeredményhez. Az őrlés szemcseméretét könnyen beállíthatod, az intenzív pörkölésű olajos kávéktól (durvább őrlés) a világosan pörkölt lágyabb (finomabb őrlés) fajtákig, hogy mindig kifogástalan itallal kényeztethesd magad.
- · Őrlésmennyiség állítás: Az aromaválasztó gombbal egy mozdulat csupán és már kortyolhatod is az intenzív vagy testes eszpresszót, esetleg a lágy délutáni kávéitalodat, ahogy jól esik.
- · Kávéhőmérséklet beállítás: három féle hőmérséklet beállítását teszi lehetővé (88-92C), hogy mindig tökéletes hőfokon készüljön az ital.
- · Alkalmazkodó rendszer: e gyedülál ló módon, automatikusan beállítja a legideálisabb őrlési és tömörítési paramétert a kávé fajtájához megfelelően, hogy az adott kávéból a legtökéletesebb italt készítse el, legnagyobb megelégedésedre.
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1500 W |
Funkciók |
|
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 220 x 360 x 430 mm |
| Tömeg | 8.7 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
R1876101
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
8 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák