Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Processzor sebessége | 2.2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 64 GB |
| Tárhely bővíthető | Igen |
| Memóriakártya típusa | microSD (max. 1 TB) |
Szoftver |
|
| Operációs rendszer | Android |
Kijelző |
|
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.1" |
| Kijelző felbontása | 1560 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
Kamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hőkamera | Nincs |
| Éjjellátó kamera | Nincs |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | Van |
| Beépített vaku | Van |
| Retina szkenner | Nincs |
| LiDAR szkenner | Nincs |
| ToF szenzor | Nincs |
| Videofelvétel | Van |
| Maximális video felbontás | 2160 x 1440 @ 30 fps |
Előlapi kamera |
|
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
Első hátlapi kamera |
|
| Első hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
Második hátlapi kamera |
|
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
Multimédia |
|
| MP3 lejátszó | Van |
| FM rádió | Van |
| Video lejátszás | Van |
| Internet böngésző | Van |
| Játék | Van |
Adatátvitel |
|
| Wi-Fi | Van |
| AirDrop | Nincs |
| NFC támogatás | Van |
| Bluetooth | Van |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | Nincs |
| Csatlakozók |
USB Type-C
3.5 Jack fülhallgató kimenet
|
| Hálózati kapcsolatok |
GSM
GPRS kapcsolat
EDGE kapcsolat
UMTS (3G)
WCDMA
HSDPA
HSUPA
LTE támogatás (4G)
|
| Navigáció |
GPS
GLONASS
Beidou (BDS)
Galileo
QZSS
|
| Szenzorok |
Ujjlenyomat-olvasó
Gyorsulásmérő
Giroszkóp
Közelségérzékelő
Iránytű
Barométer
|
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | Van |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
Üzenetküldés |
|
| MMS | Van |
| Van | |
Méretek |
|
| Hosszúság | 160.9 mm |
| Szélesség | 80 mm |
| Vastagság | 12.2 mm |
| Tömeg | 270 g |
Funkciók |
|
| Dual SIM | Igen |
| Diktafon | Van |
| Naptár | Van |
| Ébresztő | Van |
| Számológép | Van |
| Kihangosítás | Van |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
S30853-H1532-R111
Tömeg
270 g/db
Vélemények
Nincsenek témák