Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Mosás |
|
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.43 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 94 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 41 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
Zajszint |
|
| Zajszint centrifugálásnál | 74 dB |
Méretek |
|
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 46.5 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
W2EIS62BOK
Tömeg
60 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák