Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 79 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 1 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 44 cm |
| Magasság | 51 cm |
| Mélység | 47 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 41 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 2 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
GZ_05A1
Tömeg
15 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák