Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 216 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 56 cm |
| Magasság | 177 cm |
| Mélység | 55 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 179 liter |
| Nettó fagyasztótér | 70 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 3.2 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
GZ_8825
Tömeg
58 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák