Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | F |
| Éves energiafogyasztás | 107 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 2 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 47.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 44.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 90 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
GZ_90A
Tömeg
23 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák