A készülék akosan működik, a távvezérlőben található érzékelőnek köszönhetően, amely továbbítja a környezeti hőmérsékletet a beltéri egységhez. Gazdaságos funkció A Economy funkció aktiválása nagyobb kényelmet, nagyobb megbízhatóságot és energiamegtakarítást kínál a kompresszor optimális használatával. A hőmérsékletet 8 ° C-on tartja Védje házát a fagytól ha távol van otthonától, a környezeti hőmérséklet 8 ° C-on tartásával. Alvó (Sleep) mód A készülék csökkenti működési teljesítményét az éjszaka folyamán, amíg ön alszik. A dimmer funkció A beltéri egység világítását és kijelzőjét kikapcsolhatja a Dimmer funkció bekapcsolásával az extra kényelem érdekében. Időzítő Maximális flexibilitás! 24 órás időtartamra beállíthatja a klímaberendezés leállítását / beindítását. A++ energiaosztály Energiafogyasztás terén, megbízhat a klímaberendezésben, valóbban A++ energiaosztályú termék. Automatikus diagnosztika Védi készülékét továbbá az automata diagnosztika funkció, amely leállítja működését és megjeleníti a hibaüzenetet.
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés |
|
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 2.63 kW |
Fűtés |
|
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 2.63 kW |
Beltéri |
|
| Maximális beltéri zajszint | 56 dB |
Kültéri |
|
| Maximális kültéri zajszint | 62 dB |
Méretek |
|
| Szélesség(beltéri) | 79 cm |
| Magasság(beltéri) | 19.7 cm |
| Mélység(beltéri) | 25.5 cm |
| Tömeg (beltéri) | 7.1 kg |
| Szélesség(kültéri) | 66 cm |
| Magasság(kültéri) | 48.3 cm |
| Mélység(kültéri) | 24 cm |
| Tömeg (kültéri) | 21.7 kg |