Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés |
|
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.4 kW |
Fűtés |
|
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 2.7 kW |
Beltéri |
|
| Maximális beltéri zajszint | 56 dB |
Kültéri |
|
| Maximális kültéri zajszint | 62 dB |
Méretek |
|
| Szélesség(beltéri) | 79 cm |
| Magasság(beltéri) | 25.5 cm |
| Mélység(beltéri) | 19.7 cm |
| Tömeg (beltéri) | 7.1 kg |
| Szélesség(kültéri) | 66 cm |
| Magasság(kültéri) | 48.3 cm |
| Mélység(kültéri) | 24 cm |
| Tömeg (kültéri) | 22 kg |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
HAC-HS12WH
Tömeg
30 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák