Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Energia |
|
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 241 kWh/év |
Funkciók |
|
| No Frost | Nem |
Rekeszek |
|
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
Polcok |
|
| Hűtő polcok száma | 4 db |
Méretek |
|
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 188.9 cm |
| Mélység | 65.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| Nettó hűtőtér | 228 liter |
| Nettó fagyasztótér | 111 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 6 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 24 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
LI8S2EK1
Tömeg
70 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák