Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 5.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Kábel hossza | 12 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
Méretek |
|
| Tömeg | 10 kg |
| Méretek | 37 x 48.5 x 121.5 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
1_057-328_0
Tömeg
10 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák