Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Kijelző |
|
| Kijelző mérete | 12.7" |
| Kijelző felbontása | 2944 x 1840 |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Nanotexturált kijelzőüveg | Nem |
Memória |
|
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
Webkamera |
|
| Előlapi kamera | Van |
| Előlapi kamera felbontása | 8 Mpx |
| Hátlapi kamera | Van |
| Hátlapi kamera felbontása | 13 Mpx |
Adatátvitel |
|
| USB | Nincs |
| USB Type-C | Van |
| Lightning csatlakozó | Nincs |
| NFC támogatás | Nincs |
| AirDrop | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Bluetooth | Van |
| 4G modem | Nincs |
| 5G modem | Nincs |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor kapacitás | 10200 mAh |
Méretek |
|
| Szélesség | 189.1 mm |
| Magasság | 291.8 mm |
| Vastagság | 6.9 mm |
| Tömeg | 620 g |
További tulajdonságok |
|
| Beépített hangszóró | Van |
| Beépített mikrofon | Van |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
ZAE40020SE
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
600 g/db
Vélemények
Nincsenek témák