Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 7.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Zajszint | 76 dB |
Méretek |
|
| Tömeg | 4.6 kg |
| Méretek | 41.8 x 25.1 x 27.8 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
DVC750LZX3
Tömeg
4 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák