Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Tisztítási hatékonyság kemény padlón | B |
| Tisztítási hatékonyság szőnyegen | B |
| Por visszabocsátási osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 26 kWh/év |
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 6.25 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Hatósugár | 12 m |
| Kábel hossza | 10 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
| Zajszint | 77 dB |
Méretek |
|
| Tömeg | 5 kg |
| Méretek | 39 x 30 x 41 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
107418491
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
5 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák