Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Por tárolás |
|
| Porkapacitás | 3 liter |
| Telítettség kijelzés | Van |
Funkciók |
|
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Van |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok |
|
| Hatósugár | 8 m |
| Kábel hossza | 5 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 77 dB |
Méretek |
|
| Tömeg | 4.5 kg |
| Méretek | 38 x 28 x 27 cm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
128350581
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
4 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák