Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Képarány | 16:9 |
| HD felbontás | HD Ready |
| Felbontás | 1366 x 768 pixel |
Tuner |
|
| DVB-T | Van |
| DVB-T2 | Van |
| DVB-C | Van |
| DVB-C2 | Nincs |
| DVB-S | Van |
| DVB-S2 | Van |
| Elektronikus műsorújság (EPG) | Van |
Hang |
|
| Hangteljesítmény | 2x6W |
Funkciók |
|
| Csatlakozók |
HDMI
USB csatlakozó
Bluetooth
Fejhallgató csatlakozó
CI+ interfész
|
Méretek és fogyasztás |
|
| Szélesség (talppal) | 72.8 cm |
| Magasság (talppal) | 47.5 cm |
| Mélység (talppal) | 18.5 cm |
További tulajdonságok |
|
| HDMI bemenetek száma | 2 db |
| USB portok száma | 1 db |
| VESA szabvány | 75 x 75 mm |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
TS-32N30AEZ
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
6 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák