Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Funkciók |
|
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Van |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény |
|
| Mikrohullám teljesítmény | 800 W |
| Grill-teljesítmény | 1000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek |
|
| Szélesség | 542 mm |
| Magasság | 322 mm |
| Mélység | 400 mm |
| Forgótányér átmérője | 27 cm |
További tulajdonságok |
|
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Cikkszám
553247
Tömeg
13 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák