Részletek
Adatok
Vélemények
Részletek
Főbb jellemzők:
- Száraz és nedves porszívózás: Bármilyen szennyeződéssel megbirkózik.
- Porzsák nélküli: Könnyen üríthető és tisztítható. ️
- 220W teljesítmény: Erőteljes szívóhatás a hatékony tisztításért.
- 20000 Pa szívóteljesítmény: Alapos tisztítás minden felületen.
- Akkumulátoros működés: Szabadság a takarításban, vezetékek nélkül.
- Beépített kijelző: Könnyű kezelhetőség és információk egy pillantással. ℹ️
Műszaki adatok:
| Jellemző | Érték |
|---|---|
| Termék típusa | Botporszívó |
| Portartály típusa | Porzsák nélküli |
| Szín | Fehér |
| Tisztítás típusa | Száraz és nedves |
| Áramforrás | Akkumulátor |
| Akkumulátor kapacitása | 2,5 Ah |
| Szélesség | 262 mm |
| Mélység | 221 mm |
| Magasság | 1100 mm |
| Súly | 4 kg |
| Tisztavíz-tartály | 0,87 liter |
| Szennyezettvíz-tartály | 0,72 liter |
Adatok
Szállítási idő
7 Munkanap
Szállítási költség
ingyenes
Cikkszám
MORPH_C_F25_RT
Termék státusza
Ingyenes kiszállítás
Tömeg
4 kg/db
Vélemények
Nincsenek témák